Západočeský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
ZČ liga muži
ZČ liga mladší dorostenci
ZČ liga starší žáci
ZČ liga starší žákyně
Rozpis soutěže
ZČ liga starší žákyně
ZČ liga mladší žáci
ZČ liga mladší žákyně
Krajské školní ligy
Lukáš Moravec
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
20.5. 17:00
AB130
Chodov - Jičín "B"
36 : 28
5.5. 11:00
AB120
Košutka - Dvůr Králové
30 : 24
22.4. 17:00
AB104
Chodov - Náchod
26 : 32
24.3. 15:00
AB094
Košutka - Šumperk
36 : 19
10.3. 13:00
AB080
Louny - Chodov
29 : 22
29.10. 15:00
AB033
Košutka - Karviná B
25 : 28
22.10. 17:30
AB027
Náchod - Louny
32 : 15
15.10. 15:00
AB022
Košutka - Náchod
26 : 25
2.10. 17:00
AB009
Jičín "B" - Náchod
21 : 20
25.9. 17:00
AB003
Chodov - Dvůr Králové
28 : 24
2 liga mužů JZČ
20.5. 15:00
AC130
Chodov B - Třeboň B
35 : 28
22.4. 15:00
AC104
Chodov B - Bohemians
22 : 22
2.liga starších dorostenců Č
20.5. 13:00
AH130
Chodov - Liberec
40 : 17
22.4. 13:00
AH104
Chodov - Sokol Vršovice
34 : 12
24.3. 17:30
AH095
HC Plzeň - Ml.Boleslav
22 : 14
10.3. 17:00
AH080
Louny - Chodov
27 : 27
2.liga mladších dorostenců Č
5.5. 09:15
AK120
TJ košutka - D.Králové
22 : 32
24.3. 13:00
AK094
TJ košutka - Chrudim
26 : 35
10.3. 15:00
AK080
Louny - Zruč n.S.
34 : 36
29.10. 13:00
AK033
TJ košutka - Ml. Boleslav
26 : 17
15.10. 13:00
AK022
TJ košutka - S.Vršovice
30 : 26
Žákovská liga starších žáků
4.3. 17:20
AO154
Talent A - Kopřivnice A
21 : 16
4.3. 16:40
AO153
Karviná A - Dukla 6
21 : 7
4.3. 14:00
AO149
Kopřivnice A - Karviná A
13 : 14
4.3. 12:40
AO147
Karviná A - Talent A
17 : 16
4.3. 10:40
AO144
Rožnov p/R - Talent A
11 : 21
4.3. 09:20
AO142
Talent A - Dukla 6
21 : 6
11.12. 17:20
AO015
Jičín - Liberec
15 : 15
11.12. 16:40
AO014
Sokol II.Prostějov - Zubří A
17 : 29
11.12. 15:20
AO012
Strakonice A - Jičín
19 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim - 7. kolo - výsledky
video
online
Most - HC Plzeň "A"
20 : 19
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - HC Plzeň "B"
32 : 5
video
online
Tachov - DHC Plzeň
20 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHC-SVŠ Plzeň
9
9
0
0
242 : 125
18
2
HC Plzeň "A"
10
6
0
4
211 : 173
12
3
Most
9
5
1
3
169 : 171
11
4
Tachov
10
4
0
6
170 : 183
8
5
DHC Plzeň
10
3
0
7
156 : 183
6
6
HC Plzeň "B"
10
1
1
8
111 : 224
3
7
VŠ Plzeň
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
59
Petra Drozdová
HC Plzeň "A"
58
Andrea Schejbalová
DHC-SVŠ Plzeň
54
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
18
Karolína Gajarská
DHK Baník Most
12
Anna Bílková
HC Plzeň "B"
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alena Mrázová
TJ Slavoj Tachov
8
Pavlína Vosecká
TJ Slavoj Tachov
6
Bára Šáchová
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.