Západočeský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
ZČ liga muži
Rozpis soutěže
ZČ liga mužů
ZČ liga mladší dorostenci
ZČ liga starší žáci
ZČ liga starší žákyně
ZČ liga mladší žáci
ZČ liga mladší žákyně
Krajské školní ligy
Martin Poliačik
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
29.9.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců M
2.10. 13:30
AL009
DTJ Polanka - Rožnov
26 : 27
1.liga mladších dorostenek M
29.4. 10:30
AX116
Karviná - Bohunice
17 : 33
11.3. 16:00
AX089
Karviná - Veselí n.M.
16 : 33
12.11. 12:30
AX048
Karviná - J.Hradec dor
14 : 20
Žákovská liga starších žaček
22.1. 14:15
AZ008
Slavia - Zora Olomouc
16 : 17
22.1. 13:30
AZ007
Tachov - J.Hradec
11 : 13
22.1. 12:00
AZ005
J.Hradec - Zora Olomouc
18 : 21
22.1. 10:30
AZ003
Zora Olomouc - SK Opava
31 : 8
22.1. 09:45
AZ002
Slavia - J.Hradec
14 : 14
SML Muži
9.6. 13:30
NA150
Třinec - Veselá B
44 : 14
8.5. 15:00
NA174
Trnávka B - Nový Jičín
22 : 23
21.10. 17:30
NA051
Krmelín B - Klimkovice
20 : 29
11.9. 13:30
NA008
Hlučín - Trnávka B
42 : 19
SML Starší žáci
8.5. 11:30
NC104
Ostrava - F.-Místek A
11 : 45
8.5. 09:00
NC070
Ostrava - Zubří A
17 : 42
2.10. 11:30
NC017
Polanka - Vsetín
14 : 27
24.9. 10:00
NC015
Rožnov p/R - Kopřivnice A
20 : 31
8.9. 17:00
NC007
Ostrava - Polanka
30 : 22
3.9. 08:00
NC004
Kopřivnice A - Zubří A
28 : 19
Oblast Starší žáci
21.4. 15:00
ND035
Třinec - Klimkovice
25 : 19
25.9. 09:45
ND013
Orlová - F.-Místek B
18 : 18
3.9. 10:30
ND004
Kopřivnice B - Zubří B
19 : 26
SML Mladší žáci
8.5. 11:30
NE104
Ostrava - F.-Místek A
13 : 17
8.5. 08:00
NE070
Ostrava - Zubří A
14 : 25
2.10. 10:15
NE017
Polanka A - Vsetín
4 : 21
24.9. 09:00
NE015
TJ Rožnov p/R - Kopřivnice
15 : 12
8.9. 16:00
NE007
Ostrava - Polanka A
14 : 13
3.9. 09:15
NE004
Kopřivnice - Zubří A
10 : 16
Oblast Mladší žáci
2.10. 09:00
NF021
Polanka B - Krmelín
17 : 15
24.9. 08:00
NF019
Rožnov B - Val.Meziříčí
24 : 2
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 14. kolo - výsledky
video
online
Rokycany - Šťáhlavy
34 : 24
video
online
Plzenec "B" - Třemošná
22 : 22
video
online
Košutka B - Bolevec M.A.T.
21 : 19
video
online
VŠ Plzeň "B" - Lokomotiva Plzeň "B"
27 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Košutka B
14
9
2
3
360 : 335
20
2
Bolevec M.A.T.
14
9
2
3
347 : 314
20
3
Lokomotiva Plzeň "B"
14
9
0
5
348 : 307
18
4
VŠ Plzeň "B"
14
6
2
6
298 : 293
14
5
Rokycany
14
5
2
7
329 : 345
12
6
Plzenec "B"
14
4
3
7
307 : 336
11
7
Šťáhlavy
14
4
1
9
280 : 308
9
8
Třemošná
14
2
4
8
258 : 289
8
Tabulka střelců
Radomír Matoušík
TJ Košutka "B"
110
Martin Špinka
HK Rokycany
79
Michal Horejš
Tatran Třemošná
77
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Skalický
BHS Starý Plzenec "B"
22
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň "B"
20
Radomír Matoušík
TJ Košutka "B"
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Končal
Bolevec M.A.T.Plzeň
40
Luboš Nový
TJ Lokomotiva Plzeň "B"
32
Tomáš Zelenka
Tatran Třemošná
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.