Západočeský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
ZČ liga muži
Rozpis soutěže
ZČ liga mužů
ZČ liga mladší dorostenci
ZČ liga starší žáci
ZČ liga starší žákyně
ZČ liga mladší žáci
ZČ liga mladší žákyně
Krajské školní ligy
Petr Olexa
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1971
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
25.3. 15:00
AC091
Starý Plzenec - Chodov B
25 : 23
4.3. 10:00
AC074
Talent Plzeň "B" - Sez. Ústí
25 : 25
30.10. 16:45
AC032
VŠ Plzeň - Sez. Ústí
12 : 24
30.10. 15:00
AC031
Starý Plzenec - Třeboň B
28 : 32
9.10. 17:00
AC016
Bohemians - VŠ Plzeň
31 : 16
2.liga mužů SVČ
12.5. 18:00
AD124
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
38 : 25
6.5. 17:00
AD120
Slavia - Žatec
28 : 23
29.4. 17:00
AD113
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
37 : 30
31.3. 17:00
AD082
Žatec - S.Vršovice
26 : 26
3.12. 11:00
AD060
S.Vršovice - 1.HC Pardubice
25 : 28
26.11. 17:00
AD054
Žatec - Slavia
21 : 25
12.11. 17:00
AD042
Libčice n. Vlt. - Žatec
26 : 16
22.10. 18:00
AD030
Ústí n.L. - Libčice n. Vlt.
27 : 26
1.liga starších dorostenců
4.3. 12:00
AG074
Talent Plzeň - Zubří
28 : 33
2.liga starších dorostenců Č
25.2. 10:30
AH069
HC Plzeň - Chodov
25 : 26
3.12. 09:00
AH060
Sokol Vršovice - TJ Kutná Hora
22 : 36
19.11. 17:00
AH045
Louny - Sokol Kobylisy
31 : 30
15.10. 15:00
AH024
Lovosice - Chodov
20 : 23
1.liga mladších dorostenců
4.3. 14:00
AJ074
Talent Plzeň - Zubří
38 : 27
15.10. 13:00
AJ024
Lovosice - Kopřivnice
28 : 33
2.liga mladších dorostenců Č
12.5. 16:00
AK124
Ústí n.L. - Zruč n.S.
27 : 21
29.4. 11:00
AK113
Chrudim - Zruč n.S.
37 : 28
3.12. 13:00
AK060
S.Vršovice - Chrudim
19 : 21
19.11. 15:00
AK045
Louny - Ústí n.L.
26 : 23
Žákovská liga starších žáků
11.2. 13:45
AO124
Most - Talent A
15 : 24
11.2. 11:20
AO122
Talent A - F.-Místek A
30 : 22
11.2. 10:25
AO121
Rožnov p/R - Most
18 : 9
11.2. 08:55
AO120
Rožnov p/R - Talent A
6 : 21
11.2. 08:00
AO119
Most - F.-Místek A
20 : 19
2.liga žen Č
18.2. 18:00
AS071
Ústí n.L. - J.Hradec B
25 : 8
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 14. kolo - výsledky
video
online
Rokycany - Šťáhlavy
34 : 24
video
online
Plzenec "B" - Třemošná
22 : 22
video
online
Košutka B - Bolevec M.A.T.
21 : 19
video
online
VŠ Plzeň "B" - Lokomotiva Plzeň "B"
27 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Košutka B
14
9
2
3
360 : 335
20
2
Bolevec M.A.T.
14
9
2
3
347 : 314
20
3
Lokomotiva Plzeň "B"
14
9
0
5
348 : 307
18
4
VŠ Plzeň "B"
14
6
2
6
298 : 293
14
5
Rokycany
14
5
2
7
329 : 345
12
6
Plzenec "B"
14
4
3
7
307 : 336
11
7
Šťáhlavy
14
4
1
9
280 : 308
9
8
Třemošná
14
2
4
8
258 : 289
8
Tabulka střelců
Radomír Matoušík
TJ Košutka "B"
110
Martin Špinka
HK Rokycany
79
Michal Horejš
Tatran Třemošná
77
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Skalický
BHS Starý Plzenec "B"
22
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň "B"
20
Radomír Matoušík
TJ Košutka "B"
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Končal
Bolevec M.A.T.Plzeň
40
Luboš Nový
TJ Lokomotiva Plzeň "B"
32
Tomáš Zelenka
Tatran Třemošná
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.