Západočeský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
ZČ liga muži
Rozpis soutěže
ZČ liga mužů
ZČ liga mladší dorostenci
ZČ liga starší žáci
ZČ liga starší žákyně
ZČ liga mladší žáci
ZČ liga mladší žákyně
Krajské školní ligy
Jiří Studecký
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
15.12.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
10.12. 15:00
AC064
Třeboň B - Chodov B
19 : 19
2.liga starších dorostenců Č
21.4. 15:00
AH105
Lovosice - TJ Kutná Hora
42 : 21
15.4. 18:30
AH098
Sokol Kobylisy - HC Plzeň
25 : 21
3.12. 15:00
AH057
Lovosice - Liberec
40 : 22
29.10. 17:00
AH034
Louny - TJ Kutná Hora
30 : 27
23.10. 13:00
AH026
Loko Č.Budějovice - Lovosice
16 : 31
9.10. 12:00
AH017
TJ Kutná Hora - Liberec
32 : 34
1.liga mladších dorostenců
21.4. 13:00
AJ105
Lovosice - Talent Plzeň
29 : 36
3.12. 13:00
AJ057
Lovosice - Jičín
33 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
19.5. 13:00
AK130
Zruč n.S. - Třeboň
41 : 14
10.12. 13:00
AK064
Třeboň - Zruč n.S.
18 : 26
29.10. 15:00
AK034
Louny - Chrudim
21 : 33
23.10. 15:00
AK026
Č.Budějovice - Úvaly
32 : 27
Finále Žákovské ligy starších žáků
3.6. 11:30
AOA013
Lovosice - Karviná A
16 : 13
3.6. 09:30
AOA011
F.-Místek A - Karviná A
14 : 13
2.6. 16:45
AOA009
Karviná A - Talent A
14 : 19
2.6. 13:45
AOA006
Strakonice A - Karviná A
16 : 11
2.6. 10:45
AOA003
Talent A - Strakonice A
21 : 16
2.liga žen Č
6.5. 15:00
AS122
Slavoj Tachov - Astra
25 : 20
29.4. 19:00
AS119
Astra - S.Vršovice
29 : 29
15.4. 16:00
AS106
Astra - Strakonice
27 : 18
17.3. 17:30
AS093
Astra - J.Hradec B
29 : 14
11.3. 11:00
AS087
Milevsko - Slavoj Tachov
17 : 28
3.3. 17:00
AS084
Ústí n.L. - Strakonice
21 : 21
2.liga starších dorostenek
28.4. 19:00
AV053
Astra Praha - Kobylisy
30 : 29
1.4. 13:00
AV043
Kobylisy - Lokomotiva Cheb
34 : 19
17.3. 15:30
AV041
Astra Praha - Č.Budějovice
27 : 20
26.2. 11:30
AV031
Astra Praha - Lokomotiva Cheb
33 : 18
16.10. 13:00
AV013
Kobylisy - Lokomotiva Cheb
34 : 17
24.9. 14:00
AV004
Lokomotiva Cheb - Č.Budějovice
17 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 14. kolo - výsledky
video
online
Rokycany - Šťáhlavy
34 : 24
video
online
Plzenec "B" - Třemošná
22 : 22
video
online
Košutka B - Bolevec M.A.T.
21 : 19
video
online
VŠ Plzeň "B" - Lokomotiva Plzeň "B"
27 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Košutka B
14
9
2
3
360 : 335
20
2
Bolevec M.A.T.
14
9
2
3
347 : 314
20
3
Lokomotiva Plzeň "B"
14
9
0
5
348 : 307
18
4
VŠ Plzeň "B"
14
6
2
6
298 : 293
14
5
Rokycany
14
5
2
7
329 : 345
12
6
Plzenec "B"
14
4
3
7
307 : 336
11
7
Šťáhlavy
14
4
1
9
280 : 308
9
8
Třemošná
14
2
4
8
258 : 289
8
Tabulka střelců
Radomír Matoušík
TJ Košutka "B"
110
Martin Špinka
HK Rokycany
79
Michal Horejš
Tatran Třemošná
77
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Skalický
BHS Starý Plzenec "B"
22
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň "B"
20
Radomír Matoušík
TJ Košutka "B"
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Končal
Bolevec M.A.T.Plzeň
40
Luboš Nový
TJ Lokomotiva Plzeň "B"
32
Tomáš Zelenka
Tatran Třemošná
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.