Západočeský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
ZČ liga muži
Rozpis soutěže
ZČ liga mužů
ZČ liga mladší dorostenci
ZČ liga starší žáci
ZČ liga starší žákyně
ZČ liga mladší žáci
ZČ liga mladší žákyně
Krajské školní ligy
Michal Nezbeda
Mateřský klub
TJ Košutka Plzeň
Rok narození
1985
Typ licence
Licence B
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZČ liga muži
22.4. 12:00
A033
Bolevec M.A.T. - Rokycany
23 : 23
1.10. 13:30
A015
Plzenec "B" - Šťáhlavy
30 : 28
18.9. 15:00
A007
Třemošná - Košutka B
20 : 20
1.liga mužů
6.5. 17:00
AB117
Chodov - Karviná B
29 : 21
25.2. 15:00
AB068
Košutka - Zlín
22 : 20
27.11. 15:00
AB053
Jičín "B" - Louny
33 : 19
30.10. 17:00
AB036
Chodov - Litovel
29 : 21
2 liga mužů JZČ
26.2. 16:45
AC069
VŠ Plzeň - Chodov B
25 : 18
26.2. 15:00
AC067
Starý Plzenec - Strakonice
22 : 30
11.12. 15:00
AC066
Písek - Strakonice
27 : 28
15.10. 15:30
AC024
Ledeč n.S. - Chodov B
17 : 26
2.10. 10:30
AC008
Sez. Ústí - Talent Plzeň "B"
22 : 18
2.liga mužů SVČ
3.3. 17:45
AD075
S.Vršovice - Libčice n. Vlt.
30 : 28
20.11. 17:00
AD045
Most - Ústí n.L.
17 : 25
15.10. 13:00
AD024
Kolín - TJ Sokol Bělá
25 : 22
1.liga starších dorostenců
27.11. 13:00
AG053
Jičín - Bohunice
31 : 12
2.liga starších dorostenců Č
6.5. 15:00
AH117
Chodov - Ml.Boleslav
30 : 20
1.liga mladších dorostenců
6.5. 12:00
AJ129
Dukla - Zubří
32 : 43
2.liga mladších dorostenců Č
3.3. 14:15
AK075
S.Vršovice - Třeboň
40 : 18
25.2. 13:00
AK068
TJ košutka - Úvaly
34 : 21
1.liga žen
13.5. 10:30
AR127
Pardubice - Liberec
22 : 34
4.12. 15:00
AR058
Kobylisy - Zlín B
28 : 17
2.liga žen Č
4.3. 15:00
AS082
Slavoj Tachov - J.Hradec B
32 : 22
4.12. 17:00
AS058
Kobylisy B - Ústí n.L.
23 : 19
5.11. 11:00
AS042
S.Vršovice - Slavoj Tachov
30 : 18
9.10. 15:00
AS021
Slavoj Tachov - Milevsko
19 : 27
1.liga starších dorostenek
15.4. 13:00
AU106
Slavia - Poruba
29 : 22
3.3. 16:00
AU083
S.Vršovice - Tatran Bohunice-Bánov
27 : 19
11.12. 13:00
AU066
Písek - Slavia
22 : 26
5.11. 13:00
AU042
S.Vršovice - HC Plzeň
25 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 14. kolo - výsledky
video
online
Rokycany - Šťáhlavy
34 : 24
video
online
Plzenec "B" - Třemošná
22 : 22
video
online
Košutka B - Bolevec M.A.T.
21 : 19
video
online
VŠ Plzeň "B" - Lokomotiva Plzeň "B"
27 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Košutka B
14
9
2
3
360 : 335
20
2
Bolevec M.A.T.
14
9
2
3
347 : 314
20
3
Lokomotiva Plzeň "B"
14
9
0
5
348 : 307
18
4
VŠ Plzeň "B"
14
6
2
6
298 : 293
14
5
Rokycany
14
5
2
7
329 : 345
12
6
Plzenec "B"
14
4
3
7
307 : 336
11
7
Šťáhlavy
14
4
1
9
280 : 308
9
8
Třemošná
14
2
4
8
258 : 289
8
Tabulka střelců
Radomír Matoušík
TJ Košutka "B"
110
Martin Špinka
HK Rokycany
79
Michal Horejš
Tatran Třemošná
77
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Skalický
BHS Starý Plzenec "B"
22
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň "B"
20
Radomír Matoušík
TJ Košutka "B"
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Končal
Bolevec M.A.T.Plzeň
40
Luboš Nový
TJ Lokomotiva Plzeň "B"
32
Tomáš Zelenka
Tatran Třemošná
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.