Západočeský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
ZČ liga muži
Rozpis soutěže
ZČ liga mužů
ZČ liga mladší dorostenci
ZČ liga starší žáci
ZČ liga starší žákyně
ZČ liga mladší žáci
ZČ liga mladší žákyně
Krajské školní ligy
Karel Macho
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.4.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZČ liga muži
20.5. 17:00
A051
Bolevec M.A.T. - VŠ Plzeň "B"
24 : 20
6.5. 18:15
A041-hala
Lokomotiva Plzeň "B" - Rokycany
25 : 18
22.4. 16:00
A035
Košutka B - Třemošná
25 : 16
9.10. 16:00
A017
Košutka B - Rokycany
39 : 30
Extraliga
12.5. 16:30
AA155
Dukla - Karviná
26 : 27
1.5. 18:00
AA146
Jičín - Zubří
27 : 27
28.4. 11:00
AA172
Třeboň - Kopřivnice
24 : 25
18.4. 18:00
AA137
Lovosice - Karviná
33 : 28
4.3. 10:30
AA109
Hranice - Brno
28 : 20
19.2. 10:15
AA102
Frýdek-Místek - Jičín
27 : 27
7.2. 18:00
AA088
Lovosice - Zubří
24 : 23
3.12. 17:00
AA067
Brno - Kopřivnice
25 : 24
19.11. 18:00
AA058
Jičín - Přerov
45 : 30
12.11. 17:00
AA049
Lovosice - Brno
34 : 16
17.9. 16:30
AA009
Dukla - Lovosice
24 : 24
1.liga mužů
24.3. 13:00
AB093
Louny - Náchod
35 : 32
10.12. 15:00
AB066
Košutka - Louny
27 : 28
1.10. 13:00
AB012
Louny - Zlín
38 : 28
2.liga starších dorostenců Č
24.3. 17:00
AH093
Louny - Sokol Vršovice
39 : 18
2.liga mladších dorostenců Č
24.3. 15:00
AK093
Louny - S.Vršovice
27 : 24
10.12. 13:00
AK066
TJ košutka - Louny
29 : 36
Český pohár mužů
28.9. 14:30
AN055
Starý Plzenec - Dukla
20 : 31
4.9. 11:00
AN011
Starý Plzenec - Rokycany
21 : 20
W.H.I.L.
19.5. 19:00
AP318
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
30 : 19
5.5. 18:00
AP303
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
20 : 33
29.4. 10:30
AP307
Šaľa - Partizánske
20 : 21
21.4. 17:30
AP221
Olomouc - Slavia
23 : 29
18.2. 18:00
AP135
Poruba - Šaľa
27 : 22
7.1. 18:00
AP096
J.Hradec - Šaľa
20 : 32
29.10. 17:00
AP047
Most - ŠKP Piccard Senec
41 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 14. kolo - výsledky
video
online
Rokycany - Šťáhlavy
34 : 24
video
online
Plzenec "B" - Třemošná
22 : 22
video
online
Košutka B - Bolevec M.A.T.
21 : 19
video
online
VŠ Plzeň "B" - Lokomotiva Plzeň "B"
27 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Košutka B
14
9
2
3
360 : 335
20
2
Bolevec M.A.T.
14
9
2
3
347 : 314
20
3
Lokomotiva Plzeň "B"
14
9
0
5
348 : 307
18
4
VŠ Plzeň "B"
14
6
2
6
298 : 293
14
5
Rokycany
14
5
2
7
329 : 345
12
6
Plzenec "B"
14
4
3
7
307 : 336
11
7
Šťáhlavy
14
4
1
9
280 : 308
9
8
Třemošná
14
2
4
8
258 : 289
8
Tabulka střelců
Radomír Matoušík
TJ Košutka "B"
110
Martin Špinka
HK Rokycany
79
Michal Horejš
Tatran Třemošná
77
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Skalický
BHS Starý Plzenec "B"
22
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň "B"
20
Radomír Matoušík
TJ Košutka "B"
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Končal
Bolevec M.A.T.Plzeň
40
Luboš Nový
TJ Lokomotiva Plzeň "B"
32
Tomáš Zelenka
Tatran Třemošná
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.