Západočeský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
ZČ liga muži
ZČ liga mladší dorostenci
ZČ liga starší žáci
ZČ liga starší žákyně
ZČ liga mladší žáci
ZČ liga mladší žákyně
Rozpis soutěže
zč liga mladších žákyň
Krajské školní ligy
Karel Macho
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.4.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZČ liga muži
20.5. 17:00
A051
Bolevec M.A.T. - VŠ Plzeň "B"
24 : 20
6.5. 18:15
A041-hala
Lokomotiva Plzeň "B" - Rokycany
25 : 18
22.4. 16:00
A035
Košutka B - Třemošná
25 : 16
9.10. 16:00
A017
Košutka B - Rokycany
39 : 30
Extraliga
12.5. 16:30
AA155
Dukla - Karviná
26 : 27
1.5. 18:00
AA146
Jičín - Zubří
27 : 27
28.4. 11:00
AA172
Třeboň - Kopřivnice
24 : 25
18.4. 18:00
AA137
Lovosice - Karviná
33 : 28
4.3. 10:30
AA109
Hranice - Brno
28 : 20
19.2. 10:15
AA102
Frýdek-Místek - Jičín
27 : 27
7.2. 18:00
AA088
Lovosice - Zubří
24 : 23
3.12. 17:00
AA067
Brno - Kopřivnice
25 : 24
19.11. 18:00
AA058
Jičín - Přerov
45 : 30
12.11. 17:00
AA049
Lovosice - Brno
34 : 16
17.9. 16:30
AA009
Dukla - Lovosice
24 : 24
1.liga mužů
24.3. 13:00
AB093
Louny - Náchod
35 : 32
10.12. 15:00
AB066
Košutka - Louny
27 : 28
1.10. 13:00
AB012
Louny - Zlín
38 : 28
2.liga starších dorostenců Č
24.3. 17:00
AH093
Louny - Sokol Vršovice
39 : 18
2.liga mladších dorostenců Č
24.3. 15:00
AK093
Louny - S.Vršovice
27 : 24
10.12. 13:00
AK066
TJ košutka - Louny
29 : 36
Český pohár mužů
28.9. 14:30
AN055
Starý Plzenec - Dukla
20 : 31
4.9. 11:00
AN011
Starý Plzenec - Rokycany
21 : 20
W.H.I.L.
19.5. 19:00
AP318
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
30 : 19
5.5. 18:00
AP303
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
20 : 33
29.4. 10:30
AP307
Šaľa - Partizánske
20 : 21
21.4. 17:30
AP221
Olomouc - Slavia
23 : 29
18.2. 18:00
AP135
Poruba - Šaľa
27 : 22
7.1. 18:00
AP096
J.Hradec - Šaľa
20 : 32
29.10. 17:00
AP047
Most - ŠKP Piccard Senec
41 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Turnaj Šťáhlavy - výsledky
video
online
DHC Plzeň A - Šťáhlavy
12.5. 08:00
video
online
DHC Plzeň B - HC Plzeň
2 : 12
video
online
Loko Cheb - Tachov
2 : 9
video
online
Šťáhlavy - HC Plzeň
12.5. 10:00
video
online
DHC Plzeň A - Loko Cheb
13 : 4
video
online
DHC Plzeň B - Tachov
2 : 8
video
online
HC Plzeň - Loko Cheb
12 : 7
video
online
Šťáhlavy - DHC Plzeň B
12.5. 12:40
video
online
Tachov - DHC Plzeň A
2 : 10
video
online
Loko Cheb - Šťáhlavy
12.5. 14:00
video
online
DHC Plzeň A - DHC Plzeň B
13 : 2
video
online
HC Plzeň - Tachov
7 : 9
video
online
DHC Plzeň B - Loko Cheb
8 : 7
video
online
Tachov - Šťáhlavy
12.5. 16:40
video
online
HC Plzeň - DHC Plzeň A
5 : 6
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHC Plzeň A
25
25
0
0
452 : 119
50
2
HC Plzeň
24
16
0
8
260 : 196
32
3
Tachov
24
13
0
11
205 : 247
26
4
Loko Cheb
24
3
0
21
138 : 334
6
5
DHC Plzeň B
23
3
0
20
141 : 300
6
6
Šťáhlavy
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Michaela Sedláková
DHC Plzeň A
83
Anna Bílková
HC Plzeň
73
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
70
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Dvořáková
Lokomotiva Cheb
11
Karolína Denková
DHC Plzeň B
6
Michaela Sedláková
DHC Plzeň A
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
10
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
4
Kristýna Paulusová
Lokomotiva Cheb
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.