Západočeský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
ZČ liga muži
Rozpis soutěže
ZČ liga mužů
ZČ liga mladší dorostenci
ZČ liga starší žáci
ZČ liga starší žákyně
ZČ liga mladší žáci
ZČ liga mladší žákyně
Krajské školní ligy
Jaroslav März
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1949
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.3.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZČ liga muži
27.5. 16:00
A054
Košutka B - Bolevec M.A.T.
21 : 19
20.5. 15:00
A049
Třemošná - Rokycany
18 : 16
29.4. 15:00
A039
Třemošná - Šťáhlavy
17 : 19
15.4. 18:45
A031-hala
Lokomotiva Plzeň "B" - Košutka B
30 : 21
15.10. 13:30
A022
Plzenec "B" - Lokomotiva Plzeň "B"
28 : 25
9.10. 15:30
A019
Bolevec M.A.T. - Plzenec "B"
27 : 20
25.9. 17:00
A010
Košutka B - Plzenec "B"
27 : 19
ZČ liga mladší dorostenci
18.5. 16:30
B051
Slavia VŠ Plzeň - Talent Plzeň "B"
15 : 40
16.4. 16:15
B036
Talent Plzeň "B" - Slavia VŠ Plzeň
45 : 22
10.10. 16:30
B020
TJ Košutka "B" - HC Plzeň
19 : 13
Přebor Prahy mužů
11.6. 20:45
BA090
Praha 4 "C" - Sorry HáK
30 : 26
13.5. 20:00
BA064
S.Vršovice B - Praha 4 "C"
18 : 19
23.10. 18:00
BA039
Čambavamba - Všenory
30 : 28
2.10. 18:00
BA024
Čambavamba - Sorry HáK
36 : 24
Přebor Prahy žen
8.6. 19:45
BB083
Střešovice - Astra B
18 : 23
13.5. 18:30
BB063
S.Vršovice B - Turnov
16 : 21
11.5. 19:45
BB061
Střešovice - Háje
22 : 17
21.10. 19:45
BB043
Střešovice - Mělník
30 : 15
30.9. 19:45
BB025
Střešovice - Radlice
21 : 12
ZČ liga starší žáci
24.5. 16:15
C55
HC Plzeň - VŠ Plzeň
23 : 9
25.4. 16:15
C37
Talent A - HC Plzeň
46 : 19
19.4. 16:15
C36
HC Plzeň - Talent B
28 : 27
6.10. 16:30
C017
Košutka - Talent A
5 : 28
7.9. 17:15
C003
Košutka - VŠ Plzeň
12 : 10
Společná regionální liga
13.5. 15:00
CR039
L.Vršovice - Wendy Mělník
19 : 18
1.10. 16:00
CU011
Zruč n.S. - L.Vršovice
23 : 20
Erima přebor starších žáků
1.10. 14:30
CX030
Pardubice - Zruč n.S.
14 : 12
1.10. 13:50
CX029
Úvaly - TJ Sokol Bělá
13 : 6
1.10. 13:10
CX028
Kutná Hora - Pardubice
13 : 22
1.10. 11:50
CX026
Úvaly - Kutná Hora
19 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 14. kolo - výsledky
video
online
Rokycany - Šťáhlavy
34 : 24
video
online
Plzenec "B" - Třemošná
22 : 22
video
online
Košutka B - Bolevec M.A.T.
21 : 19
video
online
VŠ Plzeň "B" - Lokomotiva Plzeň "B"
27 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Košutka B
14
9
2
3
360 : 335
20
2
Bolevec M.A.T.
14
9
2
3
347 : 314
20
3
Lokomotiva Plzeň "B"
14
9
0
5
348 : 307
18
4
VŠ Plzeň "B"
14
6
2
6
298 : 293
14
5
Rokycany
14
5
2
7
329 : 345
12
6
Plzenec "B"
14
4
3
7
307 : 336
11
7
Šťáhlavy
14
4
1
9
280 : 308
9
8
Třemošná
14
2
4
8
258 : 289
8
Tabulka střelců
Radomír Matoušík
TJ Košutka "B"
110
Martin Špinka
HK Rokycany
79
Michal Horejš
Tatran Třemošná
77
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Skalický
BHS Starý Plzenec "B"
22
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň "B"
20
Radomír Matoušík
TJ Košutka "B"
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Končal
Bolevec M.A.T.Plzeň
40
Luboš Nový
TJ Lokomotiva Plzeň "B"
32
Tomáš Zelenka
Tatran Třemošná
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.